Digital інновації для підвищення ефективності стратегії бренду

Про VISEVEN

Viseven Company – це надійний партнер у всьому, що стосується digital трансформацій вашого бізнесу. Наші рішення допомагають фармкомпаніям досягнути бажаної гнучкості на ринку та адаптувати ключові повідомлення до потреб клієнтів, створюючи досконалу мультиканальну стратегію.

Перетворюючи вашу стратегію бренду в яскраву історію, яка запам’ятається, ми створюємо інтерактивні презентації та мобільні додатки з нуля. Viseven – це агентство повного циклу розробки інтерактивного контенту, від створення концепту до інтеграції з CRM системою. Наші експерти розробляють яскраві дизайни, створюють структуру презентацій, схеми навігацій та ефективні ключові повідомлення для якісної комунікації з клієнтами.

0
Користувачів додатків
0
Створених презентацій
0
Digital-експертів

Унікальні digital рішення від Viseven дозволяють побудувати персоналізовану комунікацію, використовуючи всі доступні канали комунікації. При цьому, ви можете повністю контролювати актуальність матеріалів та швидко їх адаптувати з мінімальними витратами.

Ідеальне поєднання наших digital рішень, продиктоване роками успішного використання, відтепер доступне в одному рішенні – Digital Content Factory. Цей набір містить ряд незамінних для сучасного бренд менеджера та фарма маркетолога продуктів – eWizard, eWizard Pulse та eWizard Store, Viseven CLM та CRM. Повна інтеграція цих рішень здатна підвищити ефективність ваших маркетингових кампаній на будь-якому етапі – від впровадження до збору зворотного зв’язку та оптимізації майбутніх стратегій. Створюючи єдиний робочий простір для глобальних та локальних відділів маркетингу, а також зовнішніх агентств, ми допомагаємо прискорити створення та полегшити управління контентом для просування продуктів.

Наші найкращі пропозиції

Digital Content Factory
Платформа eWizard
Розробка digital контенту
Дистанційні візити
Viseven CLM та CRM