Створення повного циклу мультиканального контенту для глобальних фармацевтичних компаній
Вакансії 2019-08-06T11:41:09+00:00

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО МІЖНАРОДНОЇ КОМАНДИ

Viseven – це команда відданих технологіям професіоналів та спеціалістів з маркетингу, що поставила собі на мету створити можливості для ідеального спілкування з клієнтами. Ми віримо, що тепла та дружня атмосфера – запорука найбільшої ефективності, найліпших результатів роботи та найвищої оцінки з боку клієнта. Саме тому ми любимо називати себе Viseven Family – «родина Viseven».

Ми розуміємо, що наш успіх напряму залежить від успіху наших клієнтів – а тому надаємо підтримку на всіх етапах співробітництва.

Ми впевнені, що найкращі експерти ніколи не припиняють навчатися. Само тому ми надаємо внутрішні тренінги та регулярно відвідуємо головні події в галузі.
Ми намагаємося робити так, щоб кожну ідею було почуто, і всі наші професіонали почували себе частиною великої глобальної команди, що об’єднана спільним успіхом.

Кожен та кожна з нас має свої цілі, як великі, так і малі – і їх досягнення – це радість для всієї команди, адже ми цінуємо відданість справі та завзяття.

QA Engineer

Житомир, Вінниця
Маєш скіли тестувальника, відповідальність – твоя сильна сторона, а прагнення до високої якості подеколи схоже на перфекціонізм? Позиція QA Engineer у нас може стати твоєю!

Дізнатися більше

Project Manager

Вінниця
Спілкування з людьми – твоя стихія? Маєш навички керування проектом, вмієш делегувати задачі правильним професіоналам та контролювати у проекті все і навіть більше? Якщо ти – Project Manager з активною життєвою позицією та знаєш, як працювати з креативною командою в швидкому ритмі – ми чекаємо саме на тебе!

Дізнатися більше

Office Manager/HR assistant

Житомир, Вінниця

Тільки уяви – ти в епіцентрі офісного життя: запах свіжозвареної кави, оновлений офісний інтер’єр, кольорові стікери з нагадуванням про важливі справи, телефонні розмови та ділові переписки, постійне спілкування з талановитими цікавими людьми і всі потребують твоєї допомоги - і нові спеціалісти та досвідченні професіонали. Будь в курсі всіх важливих подій компанії Viseven у Вінниці! 

Дізнатися більше

Junior Front-End Developer

Вінниця

Почуваєшся як риба у воді, працюючи з HTML5 та CSS3? Бачиш баґи за кілометр? Маєш досвід із Vue.js, Angular.js або React.js? А можливо, траплялося створювати власні додатки? Здається, ми шукаємо саме тебе – на позицію Junior Front-End Developer!

Дізнатися більше

Full-Stack Developer

Житомир, Вінниця

За твоїми плечима – ціле поле різних проектів з кришталево чистим кодом? Ти – поліглот мов програмування? Слідкуєш за останніми трендами в JS/PHP/Ruby тощо? Ми саме шукаємо талановитих та амбіційних розробників, і Full-Stack Developer — №1 у нашому списку.

Дізнатися більше

ПРИЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ

АДРЕСА

вул. Пимоненка, 13, БЦ «Форум»,
Київ
Україна

+38 094 822 62 65
Email: hr@viseven.com

ЯК ВАС ЗВАТИ?

EMAIL

ТЕМА

ПОВІДОМЛЕННЯ